Hakkımızda

Davetiyelerin En Güzeli Akasya Davetiye

 

 

 

Davetiye her önemli günün ve organizasyonun gerekli ve değerli bir parçasıdır. Bu değer davetiye gönderen kişinin davetiyeyi alan kişiye ne kadar değer verdiğini ve bu önemli günün ayrılmaz bir parçası olacaklarını hatırlatan bir semboldür. Yanlarında olmalarını istedikleri ve hayatlarının sonuna kadar hastalıkta ve sağlıkta zenginlikte ve yoksullukta beraber yürüyecekleri bu kutsal yolda onlara katılmalarını ve gelin ile damat adayının bu mutlu gününü şereflendirmelerini istedikleri bir çağrıdır. Küçük büyük kim varsa hayatlarında mutlaka onlarla paylaşmak istediklerinin yazılı bir parçasıdır. Yazılı olduğu kadar görselliğin de ön planda tutulduğu bir parça.

 

Düğün davetiyesi alan kişi de kendini bir o a kadar onurlandırılmış, hatırlanmış hisseder ve bu davetiyeyi hayatlarının sonuna kadar bir anı olarak saklamak isterler. Davetiyenin güzeli çirkini, büyüğü küçüğü yoktur. Akasya Davetiye bu önemli olgunun bilince olup, her kesime hitap eden davetiye çeşitleri ile hizmet vermektedir.Akasya Davetiye, bünyesinde hazırlamış olduğu çeşitli davetiye modelleri ile sizleri bu zaman oyalayıcı işten kurtarmaya çalışmaktadır. Ekonomik modellerden, çok satan modellere ve modern davetiyelere varan modellerimzi mevcuttur.

 

Düğün davetiyeleri seçmek meşakkatli bir iş olduğundan ve çoğu zaman gelin ve damat adayının hatta anne ve babaların da işin içinde sokulduğu anlarda çıkmaza girilecek durumlarda Akasya Davetiye uzman görüşleri ile sizlere destek vermekten büyük mutluluk duyacaktır. Düğün hazırlığınızda bu heyecanınızın bir parçası olacak ve sonsuza kadar hatırlayacağınız bu anın belki de ilk parçası olmaktan dolayı gurur duyacaktır. Beyninizden ve kalbinizden geçen cümlelerin yansımasını bu davetiyelerde duyacak ve hissedeceksiniz. Bu hislerinizi yakınlarınızla paylaşmanın en saf ve duygusal anıdır bir düğün davetiyesi göndermek ve üzerinde yazılan mutluluk sözlerini diğer insanlarla da paylaşabilmek.

 

Akasya Davetiyenin hazırlamış olduğu anlamlı davetiyelerin bir kısmında duygu dolu bir sözle bir gözyaşı gizlidir, bir kısmında sizlere tebessüm ettirebilecek esprili bir söz bazılarında da umut dolu sevgi sözcükleri saklıdır. Her okuyanın kendinden bir şeyler bulabileceği özenle yazılmış ve dantel gibi işlenmiş sözlerdir bunlar. Gelin ve damat adayı için de bu evlilik törenlerini ölümsüzleştirecek bir araçtır güzel bir düğün davetiyesi. Akasya Davetiye en güzel günlerde en güzel davetiye modelleriyle hizmet etmeye devam etmektedir.